Møter i sør

Mandag:
Mandagsgruppa kl 18:00
Vestre Strandgt. 19 a, Kristiansand
Kontakt: mandagsgruppa@naossk.org

Tirsdag:
Tirsdagsgruppa
 kl 18:00
Restriksjoner innebærer maks 20 personer i lokalet.
Vestre Strandgt. 19 a, Kristiansand
Kontakt: tirsdagsgruppa@naossk.org

Gjør det enkelt- gruppa kl 19:30
Dronningensgt. 36, Kristiansand
Åpent møte siste tirsdag i mnd.
Kontakt: gjordetenkelt@naossk.org

Onsdag:
Vennesla Hæran- gruppa kl 18:00*
Restriksjoner innebærer maks 10 personer i lokalet.
Tjønnvollveien Vennesla
Kontakt: vennesla@naossk.org

Åpen dør- gruppa kl 19:30 – åpne møter
Restriksjoner innebærer maks 10 personer i lokalet.
«Ungdomsloftet» Lund kirke, Marviksv. 5, Kristiansand
Kontakt: opendoor@naossk.org

Torsdag:
Arendalsgruppa  kl 17:30*
Nygt. 3, Arendal.
Åpent møte siste torsdag i mnd.
Kontakt: arendal@naossk.org

Torsdagsklubben kl 19:00
Restriksjoner innebærer maks 20 personer i lokalet.
«Peisestua» Lund kirke, Marviksv. 5, Kristiansand
Kontakt: na67@naossk.org

Fredag:
Fredagsgruppa kl 18:00
Restriksjoner innebærer maks 20 personer i lokalet.
Vestre Strandgt. 19 a, Kristiansand
Kontakt: fredagsgruppa@naossk.org

Lørdag:
NA- gruppa Bak Fasaden kl 12:00*
Vestre Strandgt. 19 a, Kristiansand
Kontakt: bakfasaden@naossk.org

Søndag:
Mandalsgruppa kl 19:00*
Restriksjoner innebærer maks 10 personer i lokalet.
Adolph Tidemandsgt. 1, Mandal
Kontakt: mandal@naossk.org